Voor de familie Wildeman is het een emotionele week geworden. Priscilla maakte vorige week melding van een verlies in de familie. Opa Chiel overleed op 22 januari. Een dag die voor Priscilla sowieso al emotioneel is, omdat ze vijftien jaar geleden op die dag haar ongeboren kindje Junior verloor door een verkeersongeluk. Nu geeft Priscilla een update.
Mooie en verdrietige dag
Op het Instagram-account van het gezin plaatste Priscilla een foto die gemaakt is tijdens de uitvaart van opa Chiel. Op de foto zien we Ginger, Prisciliano en Luciano samen met Priscilla en Lukas. Ze schrijft bij de foto: “1 foto zegt meer dan 1000 woorden. Wat was het een mooie en verdrietige dag.”
Steun
Daarnaast neemt ze een momentje om haar volgers te bedanken. “Dank jullie wel voor jullie lieve en hartverwarmende woorden!” Onder de post kan het gezin onder meer rekenen op steun van de familie Cudogham, die het gezin veel sterkte toewenst. Hieronder bekijk je de post.
➡ Niets missen van Een Huis Vol? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!
Dit bericht op Instagram bekijken