Tijdens het meest recente Match or Mistake-seizoen van Married at First Sight werd al heel snel duidelijk dat het ‘m tussen Manuela en Silio niet zou gaan worden. Al helemaal niet toen naar buiten kwam dat Silio twee andere dames, Rosa en Marissa, veel interessanter vond.
Manuela <3 Nicolà
Gelukkig heeft Manuela inmiddels toch de liefde gevonden. Ze heeft het nu al enkele maanden gezellig met ene Nicolàs. “Ik leerde Nicolàs in mei – na de uitzendingen – kennen tijdens een Colombiaans feest in Amsterdam. Het klikte meteen en we hebben de hele nacht gepraat. Hij is heel leuk en alles gaat heel goed tussen ons”, vertelt Manuela aan Grazia.
Nog niet officieel
Desondanks is het nog niet officieel gemaakt. “We hebben er nog geen officiële stempel op gedrukt. We zijn wel exclusief en zes maanden heel serieus aan het daten.” Stiekem hoopt Manuela wel dat het spoedig officieel wordt. “Nicolàs heeft mijn familie al ontmoet en ik zijn zus. Ook zijn zijn kinderen en die van mij aan elkaar voorgesteld.”
‘Hoop dat hij me verkering vraagt’
“Ik ben denk ik toch een beetje van de oude stempel, en hoop dat hij me ‘verkering vraagt’. Hoewel ik hard aan mezelf werk, heb ik toch nog wel een beetje last van verlatingsangst. Als we een definitie kunnen geven aan wat wij precies voor elkaar zijn, zou me dat wel een stukje rust geven. Maar voor nu gaat het goed tussen ons, en als we vanzelf een relatie inrollen is dat ook prima”, aldus Manuela tot slot.
➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep!