Shanta kennen we van Temptation Island, waaraan ze meedeed samen met vriend Joël. Ondanks de extreme jaloezie van hun beiden overleefde de relatie het en vandaag de dag zijn ze nog altijd samen. Hun volgende beproeving: elkaar opnieuw een flinke tijd moeten missen, want Shanta ging naar Suriname.
Shanta in Echte Meisjes in de Jungle
Aldaar vonden de opnames van Echte Meisjes in de Jungle (vanaf 1 januari 2024 wekelijks bij Videoland) plaats. Ze konden elkaar even niet meer controleren op hun gedrag richting andere mensen van het andere geslacht, al zijn Shanta en Joël beiden al een stuk minder snel jaloers dan tijdens Temptation.
Geen angst en jaloezie meer
Shanta is niet bang dat Joël deze dagen aan zal grijpen om met andere dames af te spreken. “Dat gaat helemaal goed komen”, zo vertelt ze in Road To The Jungle van RTL’s Fawry Not Sawry. Laatstgenoemde ging bij alle dames langs voor een interviewtje in het hotel, vlak voor de start van de opnames in Suriname.
Niet de moeilijkste
Verder vertelt Shanta dat ze ‘niet denkt dat de andere dames veel moeite met haar zullen gaan hebben’. Imen Dirie (Love Island) beaamt dat. “Ik verwacht juist dat Kelly van der Veer voor drama gaat zorgen. Ze is niet op haar mondje gevallen..” Zin in!
Deelneemsters Echte Meisjes in de Jungle
De kandidaten van het nieuwe seizoen Echte Meisjes in de Jungle zijn naast Shanta ook nog Michella Kox, Louisa Janssen, Esmée Ipema, Lesley Versprille (Ex on the Beach), Imen Dirie (Love Island), Famke Louise, Jacomine (Urk!), Michelle Bibi (vriendin Roy Donders), Shirley Cramer (Temptation Island, EOTB), Esmee Ipema (Terror Twin, EOTB), Deveny (Married at First Sight: Match or Mistake), VonnekeBonneke, en Kelly van der Veer (Big Brother).
➡️ Niets missen van Echte Meisjes in de Jungle? Volg ook de Facebook-groep!
Shanta kiest wat ze leuker vond: Temptation Island of Echte Meisjes in de Jungle?