Het einde van het eerste seizoen van Winter Vol Liefde nadert nu met rasse schreden. De laatste aflevering van de derde week is alweer een feit. In de aflevering van vanavond zagen we dat de twijfels Saul om het hart slaan en dat hij volop twijfelt over zijn keuze. Guido lijkt op zijn beurt juist eindelijk een match gevonden te hebben. Daarnaast keert Joshua terug bij Benjamin, scoort Aroen pluspunten bij Edith en krijgt Marco het wel heel druk.
Lastige situatie
Saul heeft het zichzelf niet makkelijk gemaakt in Winter Vol Liefde. Hij heeft gevoelens ontwikkeld voor Amy Rose, maar heeft nu ook nog eens zijn ex over de vloer. Rafaella merkt ook dat ze zich in een lastige situatie bevindt, want ze merkt dat Saul ‘iets’ met Amy heeft. Ondertussen ontdekt laatste vooral dat ze smoorverliefd is. “Het gaat goed met mij. Ik merk wel gewoon dat ik best wel heel erg verliefd ben eigenlijk. Ik zet mezelf er gewoon voor open, ik moet niet zo dom doen. Je hart kan gebroken worden, maar toch. Ik weet nu wel dat Raf gewoon heel graag met hem wil en als hij voor mij kiest dat zij niets meer met hem te maken wil hebben volgens mij.”
Vriendin verliezen
Ondertussen blijft Saul maar malen en dat heeft ook gevolgen voor zijn nachtrust. Hij weet gewoon dat als hij Raf zegt dat hij voor Amy kiest, dat hij dan ook meteen een vriendin verliest. “Dan voelt het alsof ik iemand verlies voor het leven, want met Raf heb ik gewoon een heel sterke band.” Maar tegelijkertijd wil hij ook de mooie lach van Amy niet missen.
Als Saul even met Amy Rose geniet van een drankje, legt hij zijn gevoel bloot. “Ik heb het idee van wat ik ook kies, ik heb toch verloren. Want ik denk dat iemand wegsturen meer pijn doet dan dat het fijn voelt dat diegene die ik kies er nog is. Dat is gewoon klote.” Maar op veel begrip hoeft hij niet te rekenen. Amy Rose vindt de acties van Saul moeilijk. Zij snapt niet dat hij de keuze niet durft te maken. En dan ziet het er ook nog eens naar uit dat er in de komende aflevering nóg twee dames arriveren.
Keuze gemaakt?
Bij Benjamin lijken er juist wel keuzes te zijn gemaakt. Joshua is weer terug en die glundert meteen als hij Benjamin weer ziet. Hij is verliefd op Benjamin en krijgt vlinders in zijn buik als hij hem ziet. En ook voor Benjamin voelt het goed: “Het voelde heel natuurlijk weer op bij hem te zijn.” En Benjamin wil dan ook dat Joshua terugkomt. Hij kan meteen kennismaken met Benjamins moeder en die heeft haar mening al snel klaar. “Ik zie wel potentie, maar er moet wel een rem op. Ik denk dat ik er een beetje hetzelfde als Benjamin in sta. Links en rechts een lichte twijfel.”
Het is ook meteen de dag waarop Benjamin een knoop doorhakt over het verblijf van Olivier-Bas. Tijdens een wandeling komen ze al snel tot de conclusie dat er een bepaalde connectie ontbreekt. Ze hebben weinig raakvlakken en dus mag Olivier vertrekken. Dat betekent overigens niet dat Joshua meteen weer naar Benjamin toe hoeft te komen, want die geniet graag even van een avondje rust.

Gevoelens
Andrea wil weten waar ze aan toe is bij Guido. Ze kan hem niet doorgronden en heeft daar moeite mee. Uit een gesprek samen blijkt dan ook snel dat er geen match is. Andrea merkt dat Guido niet echt geïnteresseerd is in haar en stelt terecht de vraag: “Heeft het dan nog wel zin om te blijven?” Het antwoord van Guido is duidelijk: “Nee.” En haar vertrek geeft Guido alle gelegenheid om het verder uit te zoeken met Esmeralda, die hij best leuk lijkt te vinden.
Pluspunten
Edith maakt in Oostenrijk kennis met een nieuwe man en Aroen scoort meteen pluspunten. Hij verrast haar in de avond namelijk meteen met Surinaams eten en daarmee lijkt hij ook Mats al direct in te pakken. Gaat het dan toch nog lukken voor Edith?
Nieuwe date
Bij Marco is het inmiddels een flinke drukte. Terwijl Marco zijn agenda afstemt met Vanina en Joyce, komt er weer een date aan. Het gaat om de 53-jarige Mariëlle. “Dit was wel heel onverwachts, want ik had mijn plannen al gemaakt.” Maar gelukkig voor Marco hoeft hij zijn agenda niet weer overhoop te gooien en mag hij rustig met Vanina op date, maar of die twee nou echt een match zijn…
➡️ Niets missen van Winter Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
