Esra deed mee aan B&B vol Liefde in de hoop het hart van Joy te veroveren. Dat lukte haar niet, maar na de reünie leerde ze wel een andere B&B-eigenaar kennen. Het is Bram, die vanuit Zweden op zoek ging naar een leuke dame aan zijn zijde. Hij koos voor Carolien, maar die twee bleken uiteindelijk geen match te zijn. Esra en Bram bleken dat wel te zijn. Inmiddels woont Esra alweer twee weken bij Bram op de boerderij en ze geeft een update.
Stress
Esra plaatst op Instagram een foto met haar hond. Ze schrijft erbij: “Even delen. Alweer week 2 bij Bram op de boerderij voor ons! We hebben het fijn met elkaar en de hele beestenbende. De afgelopen week was ik een beetje ziekjes… Ook ontspanning na de verhuizing en alle stress van tevoren”, laat ze weten.
Aan de slag
Inmiddels is ze alweer aardig opgeknapt en heeft Bram iets moois voor haar gemaakt. “Bram heeft vandaag een mooie tafel gemaakt die ik kan gebruiken in mijn werkplekje hier op de boerderij. De aankomende week kan ik dus ook weer beginnen met mijn eigen projecten”, aldus Esra. Je bekijkt de Instagram-post hieronder.
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!