Kim van Deelen werd door velen gezien als een belangrijke kanshebber voor de zege in Een Jaar van je Leven, maar nadat ze het nieuws kreeg dat haar vader op sterven lag moest de blondine helaas abrupt vertrekken uit de loods. Morgen is de grote finale van de spelshow, met Isaac en Sasha als finalisten.
Duimen voor Isaac
Kim hoopt dat haar goede kameraad Isaac die gaat winnen, ook al is ze ook positief verrast door Sasha, die ze ‘erg onderschat had‘. Maar Isaac is een goede vriend geworden en dus duimt Kim samen met Jeffrey voor hem.
Niet aanwezig
Dat zal ze overigens niet in de loods doen, want Kim is niet aanwezig bij de eindstrijd. Jeffrey ook niet. Ze hadden best gewild, maar de gastenlijst was al vol en oud-deelnemers zijn níét uitgenodigd door de programmamakers, zo onthult Kim tijdens een Question- & Answersessie op haar Instagram-pagina.
Finale op tv
De finale vindt dus morgen (maandag) al plaats, maar is ‘pas’ aanstaande vrijdag op de televisie te zien.
➡ Niets missen van Een Jaar van je Leven? Volg deze gezellige Facebook-groep!
