Kees Stevens en John de Bever zijn weer volop bezig met verhuizen: ze gaan zo’n 100 meter verderop wonen, vooral omdat Kees in het nieuwe stulpje zijn eigen kantoor kan creëren. De rest van het huis wordt ook ingericht door manlief.
Verhuizing nummer zoveel
“Qua smaak kan Kees dat heel goed, dus dat laat ik ook allemaal aan Kees over. Hij heeft al alles uitgezocht”, vertelt Kees aan RTL Boulevard. Al kreeg hij wel enkele voorwaarden mee: “Ik wil altijd een beetje tierlantijn, zo’n ‘Zangeres zonder Naam-stijl’. Maar dat mag van John niet. Dus ik probeer een beetje een mix te vinden. Iets moderner, maar wel gewoon gezellig.”
Funda-verslaving
John: “Ik ga nooit uit Den Bosch weg. De mooiste stad van Nederland.” Kees haakt lachend in: “Nou, zeg dat nou ook niet zo.” John herhaalt: “Nee, ik ga nooit meer in Nederland buiten Den Bosch wonen.” Als het aan Kees ligt gaan ze echter nog wel vaker verhuizen. “Ik wil wel zeggen dat als John er is en ik heb mijn hondjes, daar gaat het echt om. Maar ik ben ook een soort Funda-verslaafd. Dan ga ik op Funda kijken en denk ik ‘O, dat is ook wel leuk’. Dan durf ik niks tegen hem te zeggen. Elke keer gaan we toch een klein stapje hoger, een klein stapje verder.”
➡ Niets missen van De Bevers en lekker meepraten? Sluit je dan aan bij de De Bevers Facebook groep!
