Joy is de jongste B&B-eigenaar die tot op heden meedoet aan B&B Vol Liefde. In Málaga in Spanje heeft hij het prima voor elkaar. Hij doopte een berg in de plek om tot Mount Joy en heeft daar meerdere gastenverblijven tot zijn beschikking. Maar wat betaal je nou precies om in de B&B van Joy te overnachten? We gingen op onderzoek uit.
De plek
Joy heeft in de Spaanse wijk El Cortijuelo verschillende gastenverblijven geopend. De plek ligt in Málaga. Bovenop de berg, door Joy gekscherend omgedoopt tot Mount Joy, vind je zijn gastenverblijven terug. Het eerste verblijf dat tot zijn portfolio behoort, is een groot vakantiehuis waar plek is voor maar liefst dertien personen.
Het optrekje is voorzien van een zwembad, een sauna en biedt uitzicht op zee. Om daar te mogen overnachten, tel je momenteel 350 euro per nacht neer. Dat is exclusief de schoonmaakkosten en Airbnb-servicekosten.
Romantisch verblijf
Daarnaast is er op Mount Joy ook een romantisch verblijf voor twee personen. Dit optrekje is voorzien van een hottub en biedt tevens een prachtig uitzicht. Een overnachting in het kleine huisje boek je voor 100 euro per nacht. Meer informatie vind je op de website van Joy.
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!