In de Lang Leve de Liefde-aflevering van dinsdagavond keerden Michael en Radek en Nicky en Melle terug. Daarnaast maakten we kennis met Ron en Liz en daarna ook nog eens met Maxime en Rosalie.
Love is in the air
Michael en Radek eten sushi, iets wat Michael voor zijn date ‘geregeld’ heeft. “Zo leuk”, roept zijn match, “zo lief!” Er wordt geproost op de afgelopen drie dagen: “En op ons.” Radek heeft ook wat voor Michael, een briefje: “Lieve knappe Michael, bizar dat we beiden de ballen hadden om dit avontuur aan te gaan. Wat was het een rollercoaster aan emoties. 24 uur, zo lang, maar tegelijkertijd ook zo kort. Wat heb ik van je genoten, en dat doe ik nog steeds. Lachen, gieren, brullen, we kunnen het allemaal. Ik kan niet wachten om ons avontuur voor te zetten buiten. Je maakt me gek op jou en hopelijk zeg ik snel: ik hou van jou.” Love is in the air, vast ook búíten de villa.
Ongemak
Nicky begint gelijk met een moeilijke vraag: “Had je een idee van wat er binnen zou komen lopen hier?” Melle: “Bruine ogen, intelligent.” Nicky: “Maar ik heb helemaal geen bruine ogen.” Melle: “Bruin haar heb je wel.” “Ja, maar geen bruine ogen.” “Nee, maar ik ben blij met wat er is.” Volgende vraag: “Denk je dat wij goed bij elkaar zouden passen?” Melle: “Weet niet, ik kan wel met je lachen.” “Ja, maar dat kan ik met mijn vrienden ook…” Er lijkt niet echt een romantische klik te zijn tussen deze Lang Leve de Liefde-deelnemers. En dat bevestigt Nicky in de jacuzzi: “Ik heb nou niet zoiets van: ik ga nou ‘effe’ met je flirten… Ik vind je niet lelijk of zo, maar… ik weet het niet.”
Het wordt steeds ongemakkelijker tussen deze twee. Op een gegeven moment, bij het kleien, zegt Melle: “Eén ding dat ik wel graag wil veranderen aan mezelf is dat ik wat serieuzer word. In alles. Ik neem niks serieus.” Nicky: “Dus… je neemt dít ook niet serieus? Je weet eigenlijk meer slechte eigenschappen van jezelf.” Melle: “Ik kijk niet zo vaak kritisch naar mezelf.” Nicky kan zich niet zo goed met haar date identificeren… Opmerkelijker genoeg wil hij verlengen, maar daar gaat zij vast niet in mee… “Aan het begin, toen ik binnenkwam, had ik eigenlijk al niet… jou verwacht. Ik denk dat jij eerst nog jezelf moet vinden of zo, voordat je überhaupt iets van een relatie aan zou kunnen gaan.”
‘Anders wil ik hem niet zoenen’
De 52-jarige Liz is op zoek naar een ‘mannelijke man’: “Lang, mooi gebit. Anders moet ik er niet aan denken om hem te zoenen. En zoenen is natuurlijk heel erg lekker. Ik vind dat de man de eerste move moet maken, ben traditioneel.” Ron is 56 jaar en mist een maatje: “Dat we samen leuke dingen kunnen doen. Dat we ‘s ochtends bepalen: we gaan vandaag naar Parijs. Waar ik qua uiterlijk naar op zoek ben: iemand met stijl, maar die ook out-of-the-box kan denken. Wat ik echt belangrijk vind is dat er chemie is.”
“Vreselijk!”
Op zich verloopt de kennismaking tussen deze ‘tortelduifjes in spe’ voortvarend, maar ze lopen wel meteen tegen een twistpunt aan. Liz zou graag op het platteland wonen, maar Ron voelt meer voor de grote stad. Liz: “Dat verschrikkelijke drukke, lawaaierige, egoïstische…” Ron: “Dat vind ik dus níét.” Liz: “Ik vind het vreselijk.” Nou, lekker dan! Liz maakt al vrij snel duidelijk dat ze niet samen wil slapen, maar als de avond eenmaal valt probeert Rob het toch nog een keertje: “Het is zo ongemakkelijk voor je, op de bank.” Die poging valt wat slecht bij zijn match: “Ben. Ik. Niet. Duidelijk. Geweest? Ik wil niet in één bed liggen met jou. Respecteer mijn keuze.”
Maxime en Rosalie
De 30-jarige Maxime denkt dat hij single is omdat hij veel werkt: “Ik zit wel op een datingapp, maar de hele week hoor je niks en dan moet je zaterdag opeens heel gezellig doen, dat kan ik niet.” Waar is hij naar op zoek: “Ik denk dat ik een billenman ben. Heel veel mensen zeggen: het innerlijk is het belangrijkst, maar je moet er wel de hele dag tegenaan kijken.” Rosalie is 24 en voelt zich soms alleen: “Bij mijn vrienden, met feestjes… ik kom altijd alleen. Iedereen staat samen om 12 uur om een kus te geven, maar ik niet.” Ze valt op bruine ogen en bruin haar en wat dat betreft is ze bij Maxime helemaal aan het juiste adres!
➡ Niets missen van Lang Leve de Liefde? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!
