Marco en Maureen van Eijkelenborg hebben meegedaan aan Steenrijk, Straatarm. Ze ruilden voor een week met Miranda en Mario Spaanbroek. Maar hoe gaat het nu met Marco en Maureen in Spanje? En hoe gaat het de familie Spaanbroek in Zoetermeer.
Zaak verkocht en schuldenvrij
Marco en Maureen wonen in Alicante, nadat Marco zijn bedrijf heeft verkocht. In de aflevering van Steenrijk, Straatarm wordt echter wel duidelijk dat niet alles voor de wind gaat. Zo overleed in 2016 zijn zoon Ashwin nadat hij werd aangereden op de fiets. Marco was zelf op dat moment in Spanje en vloog de volgende ochtend gelijk naar huis. Eenmaal in het ziekenhuis aangekomen was zijn zoon al hersendood. Miranda en Mario hebben jarenlang in de schuldsanering gezeten, maar waren daar eindelijk uit. Veel budget hebben de twee niet voor hun drie kinderen Tobias, Sylvano en Bentley. Want zowel Miranda (angststoornis) als Mario (kapotte knieën) werken niet.
Hoe is het nu met Marco en Maureen uit Steenrijk Straatarm?
Hoe gaat het nu met Marco uit Steenrijk Straatarm? De Utrechter woont nog altijd in La Marina te Spanje. En daar heeft hij het overduidelijk naar zijn zin. Deze zomer was er zelfs een leuke kruisbestuiving, want Ronnie en Sandra uit Het Roer Om waren van de partij. Opvallend is dat hij bij zijn Facebook-profiel heeft staan dat hij vrijgezel is, maar dit lijkt overduidelijk een foutje. Maureen van Soest heeft namelijk wel staan dat ze een relatie hebben en heel wat gezamenlijke foto’s maakt dat wel helder.
Hoe is het nu met Miranda en Mario uit Steenrijk Straatarm?
Hoe het met Miranda en Mario Spaanbroek uit Steenrijk Straatarm gaat is helaas niet duidelijk. Online zijn de twee niet actief, waardoor er geen update te vinden is over de knie-operatie van Mario en of de twee alweer aan het werk zijn.
