Een hartverscheurende aflevering van Grenzeloos Verliefd: Baby in het Buitenland, waar presentatrice Merel Westrik het ook niet droog kon houden. Eke en Manny werden de trotse ouders van Amir, alleen een paar dagen eerder overleed vanuit het niets de vader van Eke.
Onbevangen erin
De Friezin Eke is naar Ecuador vertrokken voor haar grote liefde en liet eigenlijk alles rustig op haar afkomen. Nergens maakte ze zich zorgen over. Want terwijl ze nog volop in de bouw van hun huis zaten, kwam de bevalling steeds dichterbij. Hoe een draagzak werkt en wat een luiertas is? Eke heeft geen idee, maar dan slaat het noodlot genadeloos toe.
Vader Kees komt te overlijden
Na de bevalling doet Eke haar hele verhaal tegenover Merel. “De dag nadat ze aan waren gekomen in Ecuador waren we wat aan het klussen geweest in het huis. Vader voelde zich niet zo lekker en was in het huis gebleven. Wij waren op pad en hadden al een keer gebeld. Er werd niet opgenomen en toen we terugkwamen was hij overleden.” Dit alles was vlak voor de uitgerekende datum en door alle ontwikkelingen ging Eke voor de bevalling op aanraden van haar familie toch naar het ziekenhuis. Daar waar ze eigenlijk thuis wilde bevallen.
Van bevalling naar crematie
De bevalling verliep goed en met Amir is er een gezonde jongen op aarde gezet. Een dag later stonden de kersverse ouders echter bij de crematie van Kees. Door de bevalling was het niet mogelijk om naar Nederland te reizen en zo is hij in Ecuador gecremeerd. Inmiddels proberen Eke en Manny hun leven weer op te pakken. Manny werkt in een bakkerij en ze denken na over de toekomst. Waarbij ze toch wel kijken naar een vertrek op termijn naar Europa. Manny: “Ik wil gewoon dat hij in Europa gaat studeren, daar zijn de kansen voor hem een stuk beter.”
➡ Zo gaat het nu met Eke en Manny
Volg onze Facebookgroep over Grenzeloos Verliefd om geen enkele update te missen!
