Na de breuk met Carla is Jacob, bekend van B&B Vol Liefde, weer vrijgezel. In de nieuwe aflevering van De Ware Jacob zien we hoe hij op zoek gaat naar een potentiële nieuwe lover, via Tinder.
Tinderen voor beginners
Het aanmaken van zijn profiel gaat zorgvuldig. Zo wil hij zijn katten niet tonen, ook al zijn het zijn grote liefdes. “Ik wil geen allergische vrouwen afschrikken.” En dan kan het swipen beginnen. ‘Als een hitsige zestiger swipet hij er op los’, schrijft RTL Boulevard er over. Zelfs tijdens een etentje met vrienden laat Jacob zijn mobiel niet met rust. “Tanja van 58 op 30 kilometer. Maar ik heb liever iemand van 30 op 58 kilometer…”
Jong inzetten
Vlak voor het slapengaan verstuurt Jacob nog even wat berichtjes naar dames die ‘eigenlijk veel te jong zijn’. “Het is wel een beetje overdreven zo’n jonge dame voor mij, maar het kan ook op andere dingen uitlopen. Ze kan misschien wel schoonmaken bij mij thuis. (…) Ik heb haar een hartje gegeven. Misschien is het wel een schoonmaakster. Zo ziet ze er niet uit, maar wie weet”, stelt Jacob. Wij zijn nu al razend benieuwd of zijn Tinder-avontuur iets op gaat leveren..
Niets missen en meepraten over B&B Vol Liefde: Sluit dan aan bij onze B&B Vol Liefde Facebook groep!
Fragment Tinderende Jacob:
