De Big Brother-kijker heeft gesproken: Sercan Sevil is de eerste kandidaat die het huis dient te verlaten. Een hele grote verrassing is dat niet, maar het is natuurlijk wél heel erg pijnlijk voor de 28-jarige Belg uit Tessenderlo.
Grijze muis vertrekt huiswaarts
Vol goede moed begon de magazijnmedewerker aan Big Brother 2022: “Hoe ik me ga opstellen in het huis? Dat is simpel. Ik ga gewoon genieten van elk moment, wat komt dat komt. Je kunt moeilijk een tactiek hebben in zo’n experiment. Want je weet niet wie je medebewoners, wat de karakters, wat de eigenschappen van die personen zijn.” Sercan omschreef zichzelf als een energieke jonge kerel: “Die houdt van het leven, die een positieve kijk heeft op het leven. En die die positieve energie graag verder verdeelt. En… ik ben een sociaal iemand.”
Al die mooie woorden ten spijt; Sercan toonde zich vooral heel erg stilletjes in het Big Brother-huis. Hij was een beetje een grijze muis (ondanks zijn opbloeiende connectie met Grace) en dat is hem fataal geworden, ten faveure van de andere genomineerde Kristof. Deze twee kandidaten werden aangedragen door de nieuwe bewoners Salar en Nawel.
Klap voor ‘controlfreak’
Voor Kristof moet dat even slikken zijn geweest, want hij vertelde bij het ‘voorstelrondje’: “Meestal heb ik alles onder controle en zelf in de hand. dat zal nu wel mislopen, dus dat wordt een uitdaging.” De aardrijkskundeleraar annex schlagerzanger (wát een combi!) hoeft echter niet meer te vrezen, hij is gered door de Big Brother-kijkers!
“Jullie zijn allemaal toppers!”
Sercan reageerde betrekkelijk stoïcijns op het nieuws dat hij ‘eruit gestemd’ was. Er werd afscheid van hem genomen met de mogelijke knuffels en mooie woorden: “Ik ga jullie missen, amuseer jullie in het huis. Fijn om jullie te leren kennen. Jullie zijn allemaal toppers.”
➡ Niets missen van Big Brother? Volg deze Big Brother groep!