Tijdens B&B Vol Liefde werd deelnemer Vincent helaas niet getroffen door een spreekwoordelijke pijl van Cupido, maar inmiddels is hij gelukkig tóch van de markt. In gesprek met RTL Boulevard vertelt hij vol trots over zijn nieuwe lover: de 31-jarige sportfanaat Jessica.
Jessica
Het balletje kwam al ver vóór de tv-show aan het rollen. “Ik heb haar via Tinder leren kennen. We zouden een keertje uit eten gaan, maar dat viel toen toch een beetje dood en de afspraak ging niet door.” Daarna was het eventjes stil, tot Jessica Vincent voorbij zag komen met zijn oproep voor B&B Vol Liefde. “Ze heeft toen wel getwijfeld of ze zich moest opgeven, maar ze voelde zich niet prettig met al die camera’s erbij.”
Second chance
Toen duidelijk werd dat Vincent en Monique niet verder gingen samen, boekte Jessica al vrij snel een ticket voor vijf dagen Italië. “We hadden daarvoor ook al met elkaar gevideobeld en konden heel goed met elkaar praten, dus dan weet je eigenlijk al wel dat het goed zit. Het voelde gewoon goed. En het was eigenlijk heel gezellig en aan het einde van de vakantie kwamen we tot de conclusie dat we elkaar wel heel leuk vonden.”
LAT Relatie
Momenteel onderhouden Jessica en Vincent een langeafstandsrelatie, maar dat zorgt voorlopig nog niet voor problemen. Zo reist Jessica spoedig weer naar Italië, even later brengt Vincent de feestdagen juist in Nederland door. En in februari willen de tortelduifjes samen een marathon gaan lopen, in het Spaanse Sevilla. “Het is nog heel pril, dus we zien gewoon hoe het loopt.” Veel geluk samen!
- Niets missen en meepraten over B&B Vol Liefde: Sluit dan aan bij onze B&B Vol Liefde Facebook groep!
