Love Island Nederland wist Aleksandra te winnen, samen met Denzel, maar doordat die relatie uiteindelijk spaak liep besloot de blondine voor een nieuwe kans te gaan; nu in Love Island Polen. Helaas bleek het een tevergeefse poging.
Second chance
“Ik heb de liefde niet gevonden, maar ik kreeg er wel een geweldige vriendschap bij”, schrijft Aleksandra vlak na haar exit uit de serie, bij een foto samen met ene Jurek. “Zoals jullie gemerkt hebben was ik een maandje niet actief op Instagram. De reden daarvoor was dat ik meedeed aan ‘Love Island Polen’, waar ik op zoek ging naar liefde.”
“Een korte update: ik ben net uit het huis en heb de liefde niet gevonden. Wel kreeg ik er een geweldige vriendschap bij”, aldus Aleks tot slot. Helaas!
➡ Niets missen van Love Island? Volg deze Love Island Facebook-groep!
