Gisteren bevestigden Denzel Slager en Famke Louise hun relatie door op de nieuwe cover van de Cosmopolitan te schitteren, met de tekst It’s Official. Voor de camera bij RTL Boulevard spreken de Love Island-ster en de zangeres zich voor het eerst openlijk uit.
It’s official
“We hebben het ongeveer een jaartje redelijk stil gehouden”, zegt Denzel. En Famke: “We wilden elkaar eerst echt goed leren kennen. In deze tijd met social media en alle druk van buiten is het af en toe best wel lastig om elkaar écht goed te leren kennen.” De lockdown versterkte het gevoel en verhoogde het tempo. “Je leert elkaar in huiselijke sfeer wel écht kennen.”
Ze wilden vooral zelf de regie in handen houden. “Af en toe deelden we wel een klein kiekje hier en daar”, legt Denzel uit. “Maar uiteindelijk hebben we ons eigen moment bepaald.” Famke knikt bevestigend: “Ja, je eigen moment bepalen is belangrijk, en zo willen we dit altijd gaan doen in de toekomst.”
➡ Niets missen van Love Island? Volg deze Love Island Facebook-groep!
Dit bericht bekijken op Instagram
