Tijdens Ex on the Beach waren ze nog samen oorlogvoerders, maar vandaag de dag kunnen Lisa Sace en Terror Twin Esmee Ipema absoluut niet meer door één deur. De uitdaging die Lisa naar Esmee stuurde om mee te toen aan Boxing Influencers maakt dat alleen maar erger.
Kots
Esmee blokkeerde Lisa een tijdje geleden al op Instagram, omdat ze ‘niet van sensatiezoekertjes houdt’. “Blijkbaar daagt ze nu niet alleen mij, maar ook Yasmine (Pierards, red.) uit. Volgens mij begint het voor de meesten van jullie wel duidelijk te worden wat haar bedoeling is. Vanaf het moment dat ze een relatie kreeg met Jay (Zwarts, red.) gebeuren er allemaal rare dingen.”
“Een mishandeling faken voor een beetje aandacht en wat volgers? Er zijn mensen die deze shit wél echt moeten meemaken. Elke week zoeken zij naar nieuws om in de media te kunnen komen”, vervolgt Esmee over Lisa en Jay. “Ik word echt kotsmisselijk van zulke mensen. Mensen veranderen door de fame, wat ik zelf heel onbegrijpelijk vind. Yasmine en ik waren nooit beste vriendinnen, maar ze is wel real en daar heb ik respect voor. Maar Lisa en Jay, jullie kots ik uit.”

