De laatste dagen ging het erg veel over Michel en Julie, die wel heel nadrukkelijk flirtten in het Big Brother-huis. Uiteindelijk werd laatstgenoemde vorige week weggestemd, vlak nadat haar vriend Frédéric bij monde van Julie’s broer Jerome had verduidelijkt dat hij het geflirt niet bepaald kon waarderen.
Vriendjes worden
Michel heeft zich inmiddels uitgelaten over de gehele situatie. “Ik hoop dat ik hem snel kan ontmoeten en dat ik hem ook een vriend kan noemen”, spreekt hij. “Ik heb begrip voor hem. Het is niet alleen voor ons een experiment, maar ook voor de vriend van Julie.”
Eerder vertelde Julie al dat de kou tussen haar en Frédéric inmiddels uit de lucht is. “Absoluut. We hebben heel goed met elkaar gesproken en alles is tiptop in orde tussen ons. Nee, het is helemaal goed.”
