Het was een spectaculair seizoen van Married at First Sight, maar vooral ná de opnames knetterde het aan alle kanten. Met name tussen Lars en Lizzy ontplofte een bommetje, vooral nadat Lizzy zich liet verleiden om gemene uitspraken over een nachtelijk avontuurtje (dat ‘wat tegenviel’) met Lars.
MAFS-contactverbod
Daarom heeft RTL besloten om de deelnemers nu een ‘contactverbod’ met de media op te leggen. De sterren mogen niet meer met de pers praten om bijvoorbeeld de vuile was buiten te hangen.
Dat nieuws kregen presentatoren Dyantha Brooks en Bart Ettekoven van de Shownieuws Podcast te horen. Vorige week schoof daar nog Mick aan, maar deze week ving Shownieuws dus bot na het vragen van de MAFS-sterren om aan te schuiven. “Ze willen of mogen niet meer, RTL heeft alle poorten hermetisch afgesloten”, bevestigt Bart.
