De liefhebbers van Love Island kunnen de komende tijd hun hart ophalen met een bijzondere miniserie op Videoland: alle 187 (!) jonge singles uit de eerste zes seizoenen van de Britse variant komen namelijk voorbij in een Hoe is het nu met? reeks.
What happened next?
De reeks bestaat uit drie afleveringen. In de eerste komen onder meer de allereerste winnaars, Max en Jess, voorbij, net als de favoriete eilanders van seizoen 2. In aflevering 2 volgen dan de smaakmakers uit de seizoenen 3 en 4 (onder anderen Chris en Kem, Olivia, Amber en George, Marcel en Sam, Camilla en Jamie, Dani Dyer en Jack Fincham).
En in de laatste episode komen de eilanders van seizoenen 5 en 6 voorbij, zoals Amber en Greg, Molly-Mae en Tommy, Maura, Luke T en Siannise, Callum en Molly, en Eva en Naz. De reeks is hier te bekijken op Videoland. Veel plezier!
