Love Island gaat nu langzaam richting de grote ontknoping, maar gelukkig staat Temptation Island: Love or Leave al weer voor de deur. Presentatoren Kaj Gorgels en Monica Geuze onthullen in een video dat de start op 26 november aanstaande is.
26 november: 2 afleveringen
Het seizoen gaat in totaal uit 13 afleveringen bestaan, en begint gelijk met twee episodes op Videoland. De opnames zijn reeds afgerond in Italië; dit keer dus niet in Thailand, en dat heeft natuurlijk alles te maken met de coronacrisis.
In het komende Love or Leave-seizoen zijn de singles ook echt singles, en niet verleiders: ze zijn oprecht op zoek naar de ware liefde, en zullen dus niet gaan inzetten op pure lust om de mensen uit de koppels te verleiden.
Dit bericht bekijken op Instagram
Om je dag wat zonniger te maken: 26 november start Temptation Island: Love or Leave ☀️💞 Prego!
