De nieuwe cyclus van De Bondgenoten is nog maar net van start gegaan, maar nu al ziet het ernaar uit dat we aan het einde van deze maand rekening moeten houden met het vertrek van een tweetal kandidaten. Nadat maandag duidelijk werd dat Roland aan het einde van deze maand zijn koffers pakt, lijkt er mogelijk nóg een vertrek aan te komen.
Naar huis
In de aflevering van dinsdagavond liet Ricky namelijk doorschemeren dat hij serieus nadenkt over een vertrek uit de loods. Waar hij eerder nog van plan was zijn contract te verlengen om kans te blijven maken op de hoofdprijs van 100.000 euro, lijkt hij daar nu opeens anders in te staan.
Botsing met Casper zorgt voor twijfel
De twijfel van Ricky komt niet uit het niets. Zijn band met Casper staat de laatste dagen namelijk flink onder druk. Sinds Ricky zijn intrede deed in de loods waren de twee onafscheidelijk, maar inmiddels voelt Casper zich steeds meer aan de kant geschoven. Volgens Casper kiest Ricky tegenwoordig vaker de kant van Nyssa, iets wat hem zichtbaar dwarszit.
Geen zin meer in gezeur
Vooral het feit dat ook andere kandidaten zich met de situatie bemoeien, lijkt Ricky moe te maken. Het voortdurende gedoe zorgt ervoor dat hij nu serieus overweegt om na deze cyclus zijn contract niet te verlengen. Of Ricky daadwerkelijk besluit te vertrekken, moet de komende weken blijken.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
