Saskia heeft in een uitgebreid interview met het Noord-Hollands Dagblad een boekje open gedaan over haar deelname aan Winter Vol Liefde. Eventjes leek ze de muur van Klaas te slechten, maar uiteindelijk liep het na drie dagen dan toch weer spaak in Oostenrijk.
Drie lange nachten
Saskia ‘had zeker een klik’ met Klaas, maar toch waren het ‘drie lange nachten’ in Oostenrijk. “Ik kon heel slecht slapen van alle indrukken. De derde nacht heb ik geen oog dichtgedaan. Klaas ook niet, want ik kreeg die ochtend om zes uur een appje van hem dat hij niet kon slapen. Ik ben rond half zeven naar beneden gegaan voor een kop koffie. We hebben toen een ontzettend goed gesprek gehad. Over zijn gevoelens. Hij vertelde dat hij in zijn hoofd een bepaald idee had over hoe hij zijn leven wilde leven. Maar door mijn komst ging zijn hart zich ermee bemoeien. Ik had iets in hem losgemaakt. Hij zei: ’Jij kijkt door al mijn lagen heen.’ Dat klopte ook. Ik kon het patroon zien waar hij in vastzat. Ik heb hem aangeraden om eerst de tijd te nemen om daaraan te werken.”
Klaas kreeg spijt
Als enige van alle vrouwen kreeg Saskia een kus bij het afscheid. Dat vond ze zelf wel veelzeggend. “We hadden echt een connectie. Toen ik onderweg was naar het vliegveld, appte hij dat hij spijt had van zijn keuze. We hebben daarna nog wel wat contact gehad, maar hij is nooit tot actie overgegaan. Dat is jammer, want je hoopt natuurlijk op de liefde. Maar Klaas zit nog te vast in zijn patroon. Hij is best een ingewikkeld persoon.”
Zelf (bijna) nergens spijt van…
Zelf heeft Saskia nergens spijt van, ze zou alles zo opnieuw zo doen. “Nou ja, misschien was die snuffelopmerking tijdens de wijnproeverij niet zo handig. Dat was een soort vermoeidheidsmeligheid. Het was een hele lange dag geweest en ik was heel moe, dus dan word je een beetje giechelig. Maar op het moment dat ik het zei, dacht ik: shit, hiermee ben ik de lul. Dit had ik beter niet kunnen zeggen, want dit gaat me nog achtervolgen. Maar ik zit er niet heel erg mee hoor!”
➡️ Niets missen van Winter Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
