Hoe gaat het nu met Simoon en Arrie uit Ik Vertrek? Simoon en Arrie Verheijen verhuisden in Ik Vertrek van Limburg naar het Spaanse L’Alfàs del Pi (in de provincie Alicante), waar ze hard begonnen te werken aan hun droom, een zorgvilla. Vervolgens werd daar echter ingebroken… Hoe gaat het nu met de twee en hun 11-jarige dochter Daantje?
Hoe gaat het nu met Simoon en Arrie uit Ik Vertrek?
‘Naar omstandigheden goed’, of… goed met een ‘maar’, is het antwoord dat Simoon en Arrie ons geven op de website van AVRO-TROS: “2025 liet ons ook weer even slikken. Begin november scheurde Arrie zijn achillespees. Van de ene op de andere dag stond alles stil. Hij werd geopereerd, maar daarna begon het pas echt. De wond wilde maar niet herstellen. De ene antibioticakuur volgde op de andere. Negen weken lang.” Nog steeds gaan de twee iedere week naar het ziekenhuis: “Het tempo dat we gewend waren, konden we niet vasthouden. Klussen bleven liggen. Plannen schoven door. Dat was frustrerend, want stilzitten past niet bij ons. Nu pakken we alles stap voor stap weer op.”
Hebben ze hun ‘tranquilo-leventje’ desondanks gevonden? “Het Spaanse leven bevalt ons enorm. De zon. De milde winters. Het buitenleven. Even samen een hapje eten of gewoon in het zonnetje zitten. Dat zijn de momenten waarop we denken: ja, hier doen we het voor. Maar helemaal tranquilo? Nee. We hebben het nog steeds ontzettend druk en komen vaak uren tekort.”
Houdt haar lekker bezig
Ook Daantje is inmiddels een ondernemer geworden, zo blijkt: “Ze is gestopt met hockey en voetbalt nu in een meisjeselftal. En daarnaast runt ze haar eigen kleine bakkerijtje. Gasten kunnen bij haar pannenkoeken, cakes, taarten en milkshakes bestellen. Het loopt verrassend goed. Haar eigen onderneming houdt haar lekker bezig.”
Veranderingen, veranderingen en nog meer veranderingen dus: “Sinds de laatste opnames is er veel veranderd. Door zijn blessure en de achteruitgang van zijn lijf heeft Arrie definitief afscheid genomen van zijn bedrijf. Hij heeft al zijn materiaal verkocht. Dat hoofdstuk is nu echt afgesloten.”
Casa Mona
De zorgvilla van de twee, Casa Mona, heeft ook een eigen website. Daarop lezen we: “Wij zijn Arrie, Simoon en onze dochter Daantje. Een jaar geleden verruilden we Nederland voor Spanje om onze droom te realiseren: een plek waar iedereen, jong en oud, met of zonder zorgbehoefte, onbezorgd vakantie kan vieren. Ruim een jaar geleden zijn we daadwerkelijk geëmigreerd naar Spanje, en sindsdien zetten we ons met hart en ziel in om van die droom werkelijkheid te maken.”
Hoeveel kost een overnachting bij Ik Vertrek-Simoon en Arrie?
Maar… hoeveel kost een overnachting in Casa Mona? Tja, dat is een goede vraag. Op de site kun je de beschikbaarheid van Casa Mona Blue en Casa Mona Pink (twee verblijfsopties) wel checken, maar om de prijs te weten te komen zul je een aanvraag in moeten dienen.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
Dit bericht op Instagram bekijken
