Salar heeft geen beste beurt gemaakt bij Mercedes. De twee hebben het nog altijd ontzettend leuk en Mercedes ontmoet ook voor het eerst zijn moeder. Maar het verleden van Salar is iets dat toch telkens voor onrust zorgt bij Mercedes, zo blijkt in een voorstukje van De Bondgenoten.
Bodycount
Want ze wil van Salar weten wat zijn bodycount is. In plaats van dat dit in een één op één gesprek is, zitten Noah en Anouk er ook bij. Het wordt al snel ongemakkelijk, vooral omdat Salar er omheen blijft draaien. “Zijn het er minder dan vijftig?”, vraagt Mercedes. Ook daar geeft hij geen antwoord op. “Ik heb wilde jaren gehad…”
Ik ben gewoon heel normaal..
Wanneer Salar uit de kamer is gaat Mercedes er tegen Anouk nog op door. “Is het raar dat als hij erover praat dat ik nare kriebels in mijn buik heb? Ik weet zeker dat hij de allerknapste dames kan krijgen, met de mooiste lichamen. Hier is hij met iemand die jonger is en niet perse bijzonder. Ik ben gewoon heel normaal… Dan vraag ik me af of het komt omdat je in de bubbel zit?”
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
