Thea doet aan Winter Vol Liefde mee voor Hans. Haar positiviteit is onbegrensd en daarmee ‘maakt ze het hele programma een stuk leuker, zo schrijft columniste Maxime Segers van het Algemeen Dagblad op dinsdagochtend.
Aanstekelijk enthousiasme
“Als ik ooit de 70 jaar mag aantikken, hoop ik dat ik net zo positief en energiek in het leven sta als Thea. Wát een leuke vrouw is dat, zeg”, schrijft Segers. De manier waarop ze openhartig over haar stoma vertelt, na de diagnose darmkanker vroeger, zorgt alleen maar voor nog meer bewondering.
Is Thea hét voor Hans?
Segers is blij dat Hans zich op wist te richten na zijn teleurstelling over het vertrek van Iris, vorige week in WVL. “Je ziet Hans opbloeien. Het enthousiasme van Thea is besmettelijk; dat zei hij zelf ook. (…) Het zou toch fantastisch zijn als het iets wordt tussen die twee? Voor nu blijf ik nog even duimen. En mocht het toch niets worden? Dan bewijst Thea dat het niet altijd de liefdesverhalen zijn die een seizoen definiëren. Het kunnen ook mensen zijn die je bijblijven, omdat ze je een fijn gevoel geven”, aldus Segers tot slot.
Niets missen en meepraten over B&B Vol Liefde: Sluit dan aan bij onze B&B Vol Liefde Facebook groep!
