Giovanni, de vriend van Roxy van buiten de loods van De Bondgenoten, is niet blij met haar gedrag. Voordat Roxy de loods van De Bondgenoten binnenkwam, vroeg ze Giovanni nog om te wachten op elkaar. Ze waren tenslotte al een maand intensief aan het daten en leken elkaar écht leuk te vinden. Totdat Roxy in De Bondgenoten het bed in dook met Robert. Giovanni, de nu ex-vriend van Roxy, doet in gesprek met Shownieuws een boekje open.
Aan het daten
Roxy en Giovanni waren voor haar vertrek naar De Bondgenoten al een maand intensief aan het daten. In de serie was eerder ook nog te zien dat Roxy haar vriend miste en dat ze zelfs gefactimed hebben. De twee spraken dan ook af om niets te doen in de periode dat Roxy in de loods zou zitten. Maar Giovanni zag thuis op de bank, samen met zijn ouders, dat zijn vriendin vreemdging.
Serieus
Giovanni begrijpt er maar weinig van. Hij neemt de kijkers van Shownieuws mee in een tijdlijn. “Een dag van tevoren hadden we nog een date gehad, zijn we weggeweest. Toen besloot ik de volgende dag ook nog even langs te komen. Hebben we ’s avonds de aflevering gekeken met haar moeder en haar beste vriendin. Emotioneel afscheid, geknuffeld en onderweg nog gebeld. Toen ze het hek binnenliep, had ik haar nog aan de lijn. Toen ging ze naar binnen en was het de eerste dagen flink de afleveringen kijken. Het zag er leuk uit, ik was blij voor haar.”
Robert
Maar er veranderde iets toen Robert binnenkwam. Dat hadden met name de beste vriendinnen van Roxy al wel snel in de gaten. “Er kwamen nieuwe mensen binnen de groep en toen werd ik al gewaarschuwd door haar beste vriendinnen dat het wel leuke jongens waren om te zien. Toen kreeg ik door dat ze de hele tijd bij die Robert lag, dat ze knuffelde en dat ik op moest passen. Vervolgens is haar beste vriendin langsgeweest. Toen heb ik doorgekregen dat ze gezoend heeft met die jongen en dat ik verkeerde beelden ging krijgen. Deze week kreeg ik eerst de beelden dat ze samen het bed zijn ingedoken in de sportschool, dat kwam wel als een klap binnen. En dan ga je proberen om dat te verwerken, maar dan krijg je toch iedere keer op je algoritme video’s binnen dat ze er ligt met die jongen.”
Niet meer terug
Giovanni heeft het er moeilijk mee. “Ik snap er zelf allemaal nog vrij weinig van. Er werd mij gevraagd of ik zou willen wachten of door wilde. Toch gekozen: ‘Ik ga toch maar wachten op je, want we kunnen hier alleen maar sterker uitkomen.’ Maar vervolgens was er de twijfel of ik mij er wel aan kon houden en is het tegendeel bewezen en heeft zij zich er niet aan gehouden.”
Of hij haar nog een kans geeft? “Die deur is dicht, dat is klaar. Ten eerste: Ik ben voor heel Nederland voor lul gezet. Het is haar verlies. Ik zet me erboven. En het leven moet ook gewoon weer door gaan. Ik heb geen woorden voor haar. Ik heb haar ook verwijderd, ik heb niet de behoefte dat ze me gaat bellen of appen als ze eruit gaat.” Het is dan ook duidelijk dat Giovanni er goed klaar mee is.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
