Elsje is momenteel te zien in Winter Vol Liefde en haar zoektocht naar de liefde. In haar zoektocht heeft ze al verschillende mannen over de vloer gekregen en is er één tot op heden blijven plakken: Gilbert. Met hem heeft Elsje het zo gezellig dat het nog maar de vraag is of er ruimte overblijft voor andere kandidaten.
Niet okay
In de podcast De T Kijkt TV van De Telegraaf vinden de podcastmakers het niet okay hoe Elsje omgaat met Gilbert. Sabine Leenhouts: “Wat ik niet zo goed van Elsje begrijp, ik vind dat zij hem heel erg aanmoedigt.” Karlijn Bernoster: “Ja, want ze heeft de handrem erop, maar dat is vooral naar ons toe.” Sabine: “Ja, dat zegt ze in de interviews.”
Zoenen
Sabine vervolgt: “Ze zegt dat ze af wil wachten wat ze nog bij iemand anders voelt en ondertussen komt ze dan wel: ‘Hai, ik ben de hele dag met een andere man weggeweest, maar ik heb hem lekker weggestuurd. Zullen wij even een wijntje doen?'” Karlijn: “Met een romantisch vuurtje en een kus.” Sabine: “En dan zit hij alweer te janken in zijn hok. En dan gaat hij wel met haar mee naar buiten. ‘Mag ik je zoenen?’ Ja, dat mag dan.”
➡️ Niets missen van Winter Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
