Het nieuwe seizoen van Echte Meisjes in de Jungle staat voor de deur. Afgelopen najaar is er een speciale editie opgenomen, namelijk Echte Meisjes in de Jungle: de familie editie. En er is nu een startdatum.
Zelfs familie krijgt ruzie met elkaar
Want vanaf maandag 23 februari is het zover. Valerio Zeno neemt de dames dan mee op reis door Thailand, waar heel wat drama zal volgen. “En wat mij heeft verbaasd, is dat er zelfs familieleden waren die met elkaar ruzie krijgen”, vertelde Zeno eerder al in onderstaande item aan Shownieuws. “Bijvoorbeeld wanneer ze niet in hetzelfde team zitten en de ene heeft gewonnen en de ander niet. Dan vindt de ene dat de ander té blij reageert en toen dacht ik echt: meen je dit?! Dat zijn momenten waarop ik weet: daarom wil ik hierbij zijn.”
Bijzondere groep dames
Er is weer een bijzondere groep dames verzameld voor dit nieuwe seizoen. Demi (Ex On The Beach) en haar nichtje Femke, de tweeling Mathilde en Gerda (Urk!), I Am Aisha (artiest) en moeder Jetty, Amy Rose (Winter Vol Liefde) en haar moeder Jacqueline, de tweeling Rosanne en Mylène (Junior Songfestival), Fleur (Proppers Op Albu) en haar nichtje Yara, de beruchte tweeling Sharon en Esmee (Ex on the Beach) en Louisa en haar moeder Hannie.
➡️ Niets missen van Echte Meisjes in de Jungle? Volg ook de Facebook-groep!
