Diego laat zich weer van zijn slechtste kant zien in De Bondgenoten. Hij loopt al weken mokkend rond en nu gaat het weer mis binnen zijn bondje. Wanneer er een nieuwe opdracht gespeeld moet worden wil Roland de strijd wel aan met de Vossen. Dit loopt op tot een discussie waar Diego zich misselijkmakend gaat gedragen.
Marlijn is het slachtoffer
Het begint ermee dat Diego aangeeft dat hij vindt dat Roland zich overschat en wil zijn argument ondersteunen door te melden dat Marlijn dat ook heeft gezegd. Die is het daar niet mee eens, ze heeft alleen gezegd dat ze meer kans hebben tegen een ander bondje. Zo ontstaat een welles-nietes spelletje, waar de slechte kant van Diego naar boven komt.
Intimiderende route
Want wanneer hij zijn zin niet krijgt gaat hij met misselijkmakende teksten de aanval inzetten naar Marlijn. “Vieze vuile verrader”, krijgt ze eerst naar haar hoofd. Wanneer ze daar boos op reageert en vraagt of hij normaal wil doen gaat Diego op de intimiderende route. “Wat wil doen dan?” En er volgt ook nog een ‘mietje’.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
https://www.youtube.com/shorts/rve3nVYA5bw
