Andre doet mee aan Winter Vol Liefde 2026. Het is niet helemaal duidelijk of het nou Andre is of André, met een accent op de e, maar dat daargelaten. Winter Vol Liefde-Andre is in ieder geval al een échte local in Andorra, want hij woont sinds zijn tweede levensjaar in het dwergstaatje.
Andre in Winter Vol Liefde
Op zeer jonge leeftijd besloten zijn ouders een hotel te openen in Andorra, tussen de Pyreneeëntoppen, en dat groeide door de jaren heen uit tot een familiehotel. Andre werkt er in de keuken, als chef-kok (waarnaast hij ook regelmatig achter de bank en de incheckbalie staat), en daar geniet hij dagelijks van, maar nu is hij op zoek naar een leuke, spontane Nederlandse vrouw. Zij moet, net als hij, wel een echt familiemens zijn. O, en ze moet niet bang zijn om de handen uit de mouwen te steken in het hotel. Er moeten immers bergen werk verzet worden.
In zijn voorstelvideo zegt Winter Vol Liefde-Andre: “Hallo, welkom in Andorra. Mijn naam is Andre, ik ben 27 jaar en ik woon al 25 jaar met mijn familie hier in Andorra.” Vervolgens komt er een hoteltour: “Ik neem jullie even mee door ons mooie familiehotel. Eerst het restaurant. En bij de receptie komen wij onze moeder tegen!” Zij krijgt een kus: “Hier hebben we onze bar. En daar mijn vader, Bas, die helpt me ook in de keuken. Daar ben ik meestal van ‘s ochtends tot ‘s avonds aan het werk. Dit is mijn domein, ja.”
Winter Vol Liefde-Andre komt pas echt tot leven op de motor
Vervolgens wordt het wat persoonlijker: “Dit is mijn eigen appartement. En deze hometrainer is belangrijk, want ik probeer wat af te vallen, en daar doe ik alles voor.” Zijn motor is echter nog veel belangrijker: “Mijn echte passie is motorrijden. Dat is toch wel het heerlijkst, dat je lekker met de motor de bergpassen op rijdt. Dat geeft een onbeschrijflijk gevoel eigenlijk, dat je kunt genieten van een paar bochten op twee wielen.”
Een bruggetje naar zijn perfecte partner: “Als een vrouw kan motorrijden is dat echt een enorm pluspunt.” En ze moet wel goed voor Cash zorgen, zijn hondje. “Met de hond wandelen is leuk, maar het zou toch veel leuker zijn met iemand naast je. De eigenschappen die ik zoek in een vrouw zijn openheid en spontaniteit. En ik hou wel van een direct karakter, van iemand die direct zegt wat ze ervan vindt. Iemand die geen blad voor de mond neemt, zeg maar.”
➡️ Niets missen van Winter Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!