In Shownieuws heeft Bram uit B&B Vol Liefde een update gegeven nadat hij vorige week een ontzettend vervelend kettingzaagongelukje had. Bram zaagde bijna zijn eigen voet er af en moest met spoed onder het mes.
Voet bijna eraf
Bram vertelt: “Er was een balk die net iets te dik was. Dus ik dacht: die zaag ik even door. Dus ik had mijn linkervoet op de balk gezet, om ‘m net iets te forceren. Maar de kettingzaag raakte de betonvloer die er onder zit en gaat dwars door mijn voet heen. Dat was wel even schrikken. Ik deed mijn laars uit en zag zo ‘floep’ mijn voet opengaan.”
Wachten op tweede operatie
Bram vervolgt, nuchter als hij is: “De ambulance kwam. Het was wel grappig, ik had morfine geweigerd omdat ik dacht ‘ik bijt er wel doorheen’. Maar die zusters dachten dat ik wél morfine had gehad, dus die gingen gewoon aan die pees zitten! Toen zei ik: ‘Au, dat hoeft niet hoor…’ Ik ben gelijk geopereerd omdat er allemaal botsplinters in zaten. Nu wacht ik op het telefoontje van het ziekenhuis dat ik opnieuw geopereerd kan worden, want nu gaan ze dan proberen de pezen weer aan elkaar te naaien. Als alles goed gaat en dat lukt, heb ik geen blijvende schade. Maar de revalidatie duurt wel heel lang.”
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
