Mama Monique en Mike waren vrijdagavond te gast in Shownieuws. Een dag later blikt het showbizzprogramma terug op hun spraakmakende bezoekje, samen met entertainmentdeskundige Eline de Ruig. Zij was kritisch op Monique en kreeg na afloop nog een veeg uit de pan.
Boze Mama Monique
In eerste instantie gaf Monique nog aan dat ze wel tevreden was over hoe het allemaal was verlopen. Eline was zelfs welkom bij hun beachbar in Spanje, aangezien de journaliste vaak in die regio op vakantie gaat. Maar nadat Monique veel negatieve reacties kreeg op haar optreden, werd ze toch boos. “Ik heb even kort contact gehad met Monique en ook onze redacteur. De redactie heeft best wel lang met haar aan de telefoon gezeten en zij is wel heel erg geschrokken, want ze heeft best wel veel negatieve reacties over zich heen gekregen.” Ze ‘baalde dat het meer over de breuk met Denise ging, dan over de reallifesoap’. Verder was Monique boos dat Eline ‘haar niet uit heeft laten praten’ en dat ‘Mike alleen maar aan het woord mocht, in plaats van zij’. “Doe me dit nooit meer aan en heb het niet meer over mij”, vroeg Monique tot slot nog.
Reactie Denise
Via Eline reageerde Denise ook nog: “Ik wil er nu niet te veel meer over zeggen. Soms is stilte beter dan er allerlei woorden aan geven. Het is een emotionele achtbaan en ik heb veel verdriet, de breuk is deze week pas echt tot realisatie gekomen.”
‘Goed gedaan’
Verslaggever Thom Goderie complimenteert tot slot nog zijn collega’s (Eline, maar ook Patty Brard en Eva Vloon, die op vrijdag Monique kritisch aanpakten): “Ik zat te smullen op de bank. Echt goed gedaan! Ook dat ze zo’n uithaal maakt van: ‘Ze moet met de psycholoog praten’, dat is toch wel heel gemeen, hè?”
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
