De Hanslers, de realityserie waarin het draait om de familie van Mike uit Winter Vol Liefde, doet nog voor de start al flink wat stof opwaaien. In een video die al verschenen is, is te zien dat Monique nogal wat op te merken heeft op de manier waarop Denise praat. Dat zingende praten moet ze nu maar eens afleren, zo meent Monique. In gesprek met RTL Boulevard reageert Denise nu op het ‘pestgedrag’ van haar voormalig schoonmoeder.
Zingend praten
Monique laat er in een eerste video geen gras over groeien. “Ik wil één ding jou attenderen. Je bent een beetje met dat praten aan het zingen. Jij zou niet meer zingen. Gewoon praten.” Nu achteraf zegt Denise daarover: “Ik vond dat eerlijk gezegd wel pijnlijk, dat fragment in de keuken. Het was wel moeilijk om terug te zien. Je ziet jezelf weer en ik zit daar echt van: Help, wat moet ik doen? Hoe moet ik reageren. Ik bleef rustig. Het voelde alsof iemand met een vinger op de zere plek prikt.”
Niet meer samen
Nog voor de start van de realityserie maakte Denise al bekend dat ze niet langer samen is met Mike. Dat nieuws moest eruit. “Op een gegeven moment kan je liefdesgebied niet meer verborgen houden. Dat doet gewoon zoveel pijn”, aldus Denise. “Ik kan geen masker opdoen. Ik kan niet leuk voor de camera zeggen. Ik ben gewoon een gevoelig persoon en ik heb gewoon liefdesgebied, ik kan dat niet acteren.”
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
