Cyclus 24 is inmiddels in volle gang in De Bondgenoten. De eerste ruzies zijn al weer een feit. Bijvoorbeeld afgelopen vrijdag toen Daisy en Fatima af stonden te luisteren bij onder andere Roma. Omdat Roma over hen twee praatte, ontstond er een ruzie.
‘Afluisteren bestraffen!’
Roddelen is natuurlijk niet goed, maar de kijkers thuis zijn vooral klaar met het constante afluisteren in de loods. Fatima en Daisy stonden met de oren tegen de slaapkamerdeur aan en dat gebeurt eigenlijk al vanaf cyclus 1. Wordt het niet eens tijd dat afluisteren bestraft gaat worden?
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
Een greep uit de reacties op X:
Dat afluisteren zou echt verboden moeten worden. #debondgenoten
— Jet van Boven (@hade038) November 14, 2025
Dat afluisteren moet nu echt afgestraft worden. Tijd om de tussendeuren elektrisch te maken (zonder dodelijke afloop). #debondgenoten
— MSC (@MSC1752) November 14, 2025
Sorry zeggen aan iemand die 50 is en gaat lopen afluisteren. En horen wat ze niet wil horen. Ik word nu alweer zo moe van dat. “Ik heb zoveel meegemaakt, maar ik ga niks zeggen” #Debondgenoten
— remco (@RemcoHendriks36) November 14, 2025
Dat afluisteren..zooo kinderachtig #debondgenoten
— Bonita Smit (@Bonita1908) November 14, 2025
Nare wijven. Sneaky afluisteren en dan een grote muil opzetten. Wat een tokkies #debondgenoten
— Totallloss (@totallloss) November 14, 2025
Ik wil een verbod op afluisteren. Zo flauw #debondgenoten
— kaatje (@kaatjeDr) October 24, 2025
