Deze week kwam er plots een foto naar buiten van Eric en Ingrid samen op een terrasje. De twee hadden het gezellig en dus gingen er al de speculaties dat ze na B&B Vol Liefde misschien toch nader tot elkaar gekomen zouden zijn. Eric geeft nu zelf antwoord.
Eric over Ingrid
In gesprek met De Rijnpost vertelt Eric namelijk: “We begrepen elkaar, hadden dezelfde humor, dezelfde snelheid. Maar je kunt een muur bij iemand niet afbreken als die er is. Dat voelde ik op tijd aan. We hebben nog steeds contact. Toen ze oma werd, stuurde ze me dezelfde dag een foto van haar kleinkind. Dat vind ik bijzonder, dat zegt iets over onze vriendschap.”
Leuke vrouw ontmoet
Meer dan dat zit er definitief niet in, zegt Eric verder ,want: “Ik heb een leuke vrouw ontmoet. Het is pril, maar het voelt goed. Geen idee waar het eindigt, maar ik geniet ervan.” Van harte gefeliciteerd, Eric!
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!