Shirley deed mee aan B&B Vol Liefde voor Daniël, maar liep in Tsjechië eigenlijk gelijk al tegen een muur aan genaamd Renske. Uiteindelijk eindigde Daniël met Danique, met wie hij nog steeds samen is. Shirley blikt nu terug, in het Algemeen Dagblad.
‘Leuke gozer, maar niet voor mij’
“Daniël is echt een heel slimme, aardige en leuke vent. Het was al snel duidelijk dat er voor ons niks meer in zou zitten. Misschien had ik meer tijd kunnen opeisen. Maar als ik heel eerlijk ben, vind ik het, als vrouw zijnde, een enorme opdroger als je je als man zo laat manipuleren door een vrouw. Daniël is een heel leuke gozer, maar niet voor mij”, aldus Shirley, goudeerlijk als altijd.
‘Net een soap’
“De gespannen situatie waar ik in terechtkwam, het was net een soapserie. Doordat we allebei inzagen dat het niets meer dan vriendschap zou worden, kon ik alles wel wat beter relativeren. Renske bracht alles heel erg vanuit een slachtofferrol. Maar het kan ook té dramatisch. Het komt nu eenmaal hard aan als iemand je niet leuk vindt.”
Huidige liefdesleven
Over haar huidige liefdesleven besluit ze: “Ik heb mezelf niet gelijk op iets anders gestort en wat komt, dat komt. Van mij mag iedereen die geïnteresseerd is mij een berichtje sturen, hoor, slide maar in mijn dm’s. Ik heb toch niet voor niets meegedaan aan B&B Vol Liefde, dat is toch ook gewoon een datingprogramma?”
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!