Erik en Lisa spelen de hoofdrollen in de nieuwe aflevering van Het Roer Om. Ze verhuizen naar Noord-Italië, waar ze een oude boerderij om willen toveren tot een luxe bed & breakfast. Ze hebben echter één probleempje, of een probleem, met de hoofdletter P, ze komen er namelijk al snel achter dat ze niet op de hulp van de plaatselijke bewoners hoeven te rekenen.
Erik en Lisa in Het Roer Om in Piemonte, Italië
SBS schrijft zelf over de aankomende aflevering van Het Roer Om: “Erik en Lisa besluiten na een lange wereldreis te gaan settelen in een klein dorpje in Noord-Italië. Hier willen ze een oude boerderij omtoveren tot luxe B&B. Al gauw merken ze dat de Italianen geen enkele moeite voor ze doen, waardoor de verbouwing gigantisch uitloopt en de deadline steeds verder verschuift.”
Wat extra informatie: Het Roer Om-Erik en Lisa nemen ons niet mee naar zomaar een plekje in Noord-Italië, maar naar de prachtige Italiaanse wijnregio Piemonte. Dat is een gebied dat aan Zwitserland én Frankrijk grenst en aan drie kanten omsloten wordt door de Alpen. Er wordt in de Piemonte veel gewandeld, en dat is ook wel logisch, want de wandelroutes in het gebied bieden adembenemende uitzichten. Ook zijn er vruchtbare valleien, zoals de Po-vlakte, die minstens even mooi zijn.
Italianen
Piemonte lijkt dus een droomlocatie voor Erik en Lisa, voor iedereen eigenlijk, maar schijn bedriegt soms. Hun nieuwe leventje blijkt namelijk een stuk lastiger te zijn dan gedacht. De twee beginnen vol goede moed, want er moet nogal veel verbouwd worden, die boerderij moet immers een luxe B&B worden, maar de Italianen lijken niet zo heel veel moeite voor ze te doen. En dat is een flinke horde, want de verbouwing loopt uit. Nog een beetje uit. Nog meer uit. En de deadline schuift steeds verder op. Komt dit wel goed?
➡️ Volg onze Facebookgroep over Het Roer Om om geen enkele update te missen!