Bij Daniël zijn inmiddels drie dames over de vloer geweest. Hij begon zijn avontuur met Renske, daarna kwam Shirley erbij en inmiddels hebben we kennisgemaakt met de jonge Danique. Sabine Leenhouts is echter niet onder de indruk van de dames die zijn afgereisd naar Tsjechië. Als ze die vergelijkt met de dames van Dick, dan is er volgens haar toch ergens iets fout gegaan.
Niet goed geweest
In de podcast De T kijkt TV heeft Sabine het erover. Ze vertelt: “Ik denk dat het introfilmpje van Daniël niet goed genoeg is geweest. Hij trekt niet de mooiste vrouwen aan.” En dat vindt ze best bijzonder, vooral als ze dat vergelijkt met de dames die voor Dick meedoen. “Bij alle drie denk ik niet: Oh, wat een plaatje. Bij de vrouwen die bij Dick komen wel. Als ik Dick en Daniël naast elkaar zet, dat is een zelfde soort aantrekkelijkheid.”
Hotel Kapitan
Karlijn Bernoster en Roel den Outer hebben het idee dat ook de plek van de B&B wel belangrijk is voor de dames die zich aanmelden. Zo bevindt het hotel van Daniël zich in Tsjechië en leeft Dick een jungle-leven in Suriname.
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!