Jorim heeft gereageerd op de nieuwe winnaar in De Bondgenoten. Nadat hij zelf vorige maand naar huis ging met de 100.000 euro, ging die eer deze maand aan niemand minder dan Casper. Met Team Slangen eindigde hij deze cyclus op de allerlaatste plek, maar toch wist hij zich naar boven te knokken. Nu reageert Jorim op de winst van Casper.
Gefeliciteerd
Op zijn Instagram Story schrijft Jorim: “Van harte gefeliciteerd Casper. Zo ontzettend knap gespeeld, hele maand laatste en dan snatched hij zo de ton mee naar huis. Respect!!!” Voor veel kijkers komt het bericht van Jorim als een verrassing. In het huis botste hij namelijk regelmatig met Casper tot aan het punt dat de twee niet eens meer met elkaar spraken.
Goed gesprek gehad
Van die haat en nijd onderling is echter niets meer over, zo benadrukt Jorim ook. “Voor de vele reacties die ik krijg van mensen.. Casper en ik zijn goed met elkaar. In de laatste weken zaten we al minder op elkaars nek! En nadat hij eruit is gekomen, hebben wij ook gebeld en goed gepraat met elkaar”, aldus Jorim. In de aflevering van dinsdag won Casper de 100.000 euro ten koste van Melanie.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!