Zijn Lisa en Filip nog samen na Love Island seizoen 2? Die vraag bleef bij veel kijkers hangen nadat de twee ongeveer halverwege de show moesten vertrekken. Tot dusver is het echter nog niet met zekerheid te zeggen of er echt wat op zal bloeien tussen de twee.
Zijn Lisa en Filip nog samen na Love Island seizoen 2?
Lisa Moerman was vanaf dag één een publiekslieveling. Lange tijd trok ze op met Giuliano, maar na ongeveer twee weken dumpte de Italian Stallion zijn blonde bombshell voor nieuwkomer Feline Sterk. Lisa was logischerwijs in tranen en had erg lang nodig om het allemaal te verwerken. Niet heel vreemd, want tussen haar en Giuliano leek het juist zo goed te gaan. Sterker nog: een dag voor de breuk hadden de twee nog de bloemetjes buitengezet tussen de lakens, zo onthulde Lisa later.
“Ja, er was maar één iemand die zo zelfzeker genoeg was om extragrote voorbehoedsmiddelen mee te brengen. Vanaf dag één zei hij dat hij geen schrik had om seks te hebben op televisie, en ik was zo naïef genoeg om daarin mee te gaan. Maar seks heb je wel altijd met twee personen, dus het was van allebei de kanten gewild. Het was voor mij wel een les dat ik mij niet te snel mag laten meeslepen met mooie woorden, want de dag erna heeft hij mij volledig laten vallen. Ik heb er heel veel uit geleerd en dat beschouw ik als iets positiefs”, aldus Lisa.
Lisa van Giuliano via Yoram naar Filip?
Uiteindelijk herpakte Lisa zich en gaf ze de kans aan Yoram. De twee kregen echter nauwelijks de kans om iets op te bouwen, want voor ze het wisten moesten ze allebei vertrekken. Even later schoof Lisa samen aan met Filip, met wie ze tijdens de show niet veel optrok, maar daarna wél. “De andere Islanders zeiden vaak ook van: ‘Als we jullie samen zien praten, dan klopt het’. Zelf hadden we daar nog niet echt over nagedacht”, erkende Lisa.
En even later meldde het Belgische Playboy-model: “Filip en ik zijn niet samen. We hebben elkaar wel al een paar keer gezien sinds Love Island erop zit, maar er is nog geen officiële date geweest. Ik weet ook niet of hier echt iets uit gaat voortvloeien. We zien wel en doen het rustig aan.” Sindsdien wachten we geduldig op de volgende update!
Dit bericht bekijken op Instagram
Welkom Filip op #loveisland! Wat vind jij van deze nieuwe Islander? 🔥 or 🤔