Nick is momenteel te zien als een van de kandidaten in De Bondgenoten. In het verleden deed hij al eens een poging om zich in te schrijven voor Big Brother, maar daar werd hij toentertijd niet voor uitgekozen. Nu krijgt hij een nieuwe kans met zijn deelname aan De Bondgenoten. Daar doet hij er alles aan om het tot de finale te schoppen om kans te maken op 100.000 euro. Wij doken ondertussen de archieven in om erachter te komen hoe Nick er vroeger uitzag.
Nick uit Diever
De bloedfanatieke Nick is 24 jaar oud en afkomstig uit Diever (provincie Drenthe). Tijdens zijn tijd in De Bondgenoten gaf hij al eens aan dat hij het daar niet altijd even makkelijk heeft gehad. Hij is in het verleden gepest en heeft het daar moeilijk mee gehad. Inmiddels staat hij stevig in zijn schoenen en hoopt hij naar huis te gaan met 100.000 euro in De Bondgenoten.
B&B starten
Nick weet tenslotte al precies wat hij met dat geld wil doen. “Ergens in Nederland een bed & breakfast beginnen. Dat is mijn droom. En o ja, de banden van mijn auto moeten ook vervangen worden. Dus dat staat écht bovenaan de lijst”, vertelde hij al aan het Dagblad van het Noorden. Grote dromen, maar hoe zag kleine Nick eruit? Je ziet het hieronder.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!