Het is goed misgegaan rondom The Masked Singer. Want hoe gezellig het ook op het podium was, die sfeer verging snel voor heel wat mensen in het publiek. Die dachten een leuke avond te hebben, maar kwamen thuis met behoorlijk wat schade. Dit is te bekijken in onderstaande video.
Vandalen
Jurylid Gerard Joling vertelt bij Shownieuws wat er is gebeurd. “Er was een halve finale van The Masked Singer en de opnames waren fantastisch. Alleen het probleem was dat vijftig of zestig auto’s bespoten werden met brandblussers door vandalen. Tijdens de uitzending werd er al gemeld dat we met een probleem zitten.”
Heel triest
“Alle mensen die op de zevende en achtste etage hadden geparkeerd gingen uit de zaal, maar daar hadden ze niets meer aan. Want dat spul gaat ook in de lak van je auto zitten, dus het is een drama geweest.” Joling had zelf geen last, want zijn auto stond bij de beveiliging. “Maar ik vind het vreselijk voor alle mensen. De vandalen zijn hele jonge jongens van dertien, veertien jaar geweest. Die hebben drie brandblussers leeggespoten, dus alle auto’s zagen wit. Heel triest.” Beelden van de schade is te zien in het onderstaande item van Shownieuws.
➡ Niets missen van The Masked Singer? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!