Met Linda vertrekt de tweede bewoner uit het huis van Big Brother. Ze kreeg de minste stemmen in de tweede week en moest daardoor direct het huis verlaten.
Targets vlogen heen en weer
De nominatie targets vlogen deze week alle kanten uit. Zes bewoners begonnen met een pin, maar twee die zonder pin begonnen zouden uiteindelijk worden genomineerd. Van de zes bleef Jolien over, die bij de spellen niet wist te schitteren. Linda werd gekozen door Jeffrey en Niels zette Elsa op het bord. Zo werd één van deze dames de opvolger van Fleur. Als eerste werd Elsa veiliggesteld. Daarna werd het echt spannend.
Hart ging erg te keer
Wie mocht er blijven? Jolien of Linda. De kijkers hadden bepaald dat Jolien in het huis mocht blijven. Voor Linda was het afscheid nemen en naar de dagboekkamer. Daar sprak ze kort met Big Brother over haar vertrek. “Ik sta er van te trillen, mijn hart ging erg te keer. Dit vertrek had ik eigenlijk niet verwacht.” Spijt van beslissingen heeft ze niet. “Het is goed zo.”
➡ Niets missen van Big Brother? Volg deze Big Brother groep!