Max Wijnen is één van de veertien mannelijke verleiders in Temptation Island VIPS. De stripper uit Hattem belooft alvast dat er nog veel gaat gebeuren in het nieuwe seizoen.
‘Er gaat iets gigantisch gebeuren, ik heb veel chaos veroorzaakt’
“In deze Temptation gebeurt meer dan in alle Temptation-seizoenen bij elkaar. Ik mag natuurlijk niks zeggen over wat er precies gaat gebeuren. Maar voor vrouwen is het wel makkelijker om mannen te verleiden. Zij kunnen mannen met hun lichaam verleiden, daar zwichten zij gauw voor”, legt Max uit in De Stentor.
“Bij het verleiden van vrouwen is dat heel anders. Je moet eerst vrienden worden. Wij zaten ’s avonds met de mannen bij elkaar om onze tactieken te bespreken. Het is een spelletje. Ik vind Pommeline wel een hele knappe vrouw, we hebben ook nog goed contact nog steeds. Ze heeft bij mij ook een tattoo gezet, een palmboom om te herinneren aan Temptation Island.”
‘Fabrizio lijkt zo lief, maar is een vieze vrouwenhater’
Als het aan Max ligt, was Temptation Island VIPS niet zijn laatste klus op de televisie. “Ik zou nog heel graag het programma Boxing influencers doen. Daarbij boksen social media-influencers met elkaar. Als Fabrizio mij uitdaagt sta ik in de ring.”
Want met Fabrizio heeft hij nog wel een appeltje te schillen, al wil de spierbundel nog niet verklappen of Fabrizio nog samen is met Pommeline. “Mag ik niet zeggen, maar op social media zie je genoeg. Fabrizio is heel goed in manipuleren. Hij lijkt zo lief, maar hij is een vieze vrouwenhater. Hij is misschien twee meter breed en twee meter hoog, maar daar deins ik niet voor terug.”
‘Volgens mij is Pommeline echt flink belazerd’
Eerder had Temptation Island 2018-verleidster Dorien Rose ook al geen goed woord over voor Fabrizio, die ‘het hart van Pommeline gebroken zou hebben’. Het belooft dus ongeremd spektakel te worden in VIPS.