Het nieuwe seizoen van Temptation Island VIPS is pas één aflevering onderweg, maar nu al zeer spraakmakend. Al op voorhand leek de relatie van bijvoorbeeld deelnemers Fabrizio Tzinaridis en Pommeline Tillière kapot te zijn gegaan.
Is Fabrizio nu met Temptation Island VIPS-verleidster Julia samen?
Zo liet Pom een naamtattoo verwijderen, met daarbij de begeleidende tekst ‘removing an old mistake’ op een Instagram-kiekje, en werd Fabrizio al tot drie keer toe ná de opnames gespot met verleidster Julia Müller. Twee keer op het strand, één keer in pretpark Walibi World. In de trailer van Temptation Island VIPS zagen we Pommeline ontroostbaar in tranen, wat de speculaties nog verder voerde.
Fabrizio: ‘Julia is een leuke meid, ja’
“Ik kan er helaas niet veel over kwijt”, reageert Fabrizio nu, in gesprek met Shownieuws. “Ik word overal opgemerkt, er wordt gefotografeerd en gefilmd en weet ik veel wat. Ze maken er wat van.” Al geeft de voormalig Temptation-verleider wel toe: “Julia is een leuke meid, ja.”