In de afgelopen aflevering van Temptation Island VIPS zagen we hoe Damian en Shirley hun avontuur op het eiland met een knallende ruzie beëindigden. Het moge duidelijk zijn dat ze als singles terug naar huis keerden.
Damian en Shirley hadden na kampvuur en break-up nog seks
Toch is er eenmaal in Nederland nog wel een vonk overgeslagen. Quentin en Channah onthullen in hun nieuwe video op Youtube namelijk dat Damian en Shirley nog een keer seks hebben gehad na de break-up.
“Ik snap natuurlijk dat haar frustraties ergens vandaan komen”, vertelt Channah. “Maar wij weten natuurlijk wat er daarna is gebeurd. Voordat ze naar huis zijn gevlogen zijn ze nog met elkaar naar bed geweest, toen was er ineens niks meer aan de hand. Ze hebben het dus toch nog geprobeerd, maar uiteindelijk werd het niks.”