Lesya en Jan verlaten Overijssel om in Spanje aan de slag te gaan. Ze gooien het roer om, maar dat loopt niet al te makkelijk. Want eenmaal in het Zuid-Europa aangekomen blijkt toch niet alles te gaan zoals verwacht.
Sportschool
De aflevering van Het Roer Om is donderdag 4 april te zien vanaf 20.30 uur op SBS6. Daarin zien we Jan en zijn vrouw Lesya die een sportschool runnen. Tijdens de pandemie hebben ze ontdekt dat ze daar wel klaar mee zijn en besluiten de zaak te verkopen. Tijd om te vertrekken en wel naar Spanje.
Tegenslagen
Daar heeft het stel een fraaie villa gekocht, maar bij aankomt blijkt het toch net wat anders te zijn. De problemen en tegenslagen stapelen zich in rap tempo op. Hoe dit is afgelopen in het afgelopen jaar zien we in Het Roer Om.
➡️ Volg onze Facebookgroep over Het Roer Om om geen enkele update te missen!