Voor Sarath liep Married at First Sight uit op een mislukt experiment, met Malou. Toch leerde hij erg veel, zo vertelt hij in een terugblik met dagblad De Limburger. Vooral over zichzélf, maar ook over het fenomeen ‘de liefde’.
Wijze lessen
Sarath vertelt: “MAFS bleek geen cadeautje voor mijn familie, maar voor mezelf. Het programma leerde me dat het goed is wie ik ben. En dat ik voor mezelf mag opkomen. Toen het tussen Malou en mij spaak liep, ging ik bij mezelf te raden. Waarom was ik de enige sukkel die het zo snel verkloot had? Nu zie ik dat anders. Net zoals ik zie dat ik in mijn enthousiasme mensen kan benauwen. Eveline Stallaart zei het heel treffend: ‘Liefde kan als zand in je hand zijn. Wil je het te graag, dan ga je knijpen en loopt het zand tussen je vingers weg. Geef je het zand en dus de liefde de ruimte, dan hou je het heel lang in je hand’.”
Vizier op de toekomst
Sarath gelooft dan ook nog absoluut in de liefde. “Ja, wat denk jij! Natuurlijk zou ik ook een caramelkleurig kindje willen op een tractortje. De romanticus in mij is nog niet met vakantie. Aan de andere kant weet ik ook dat ik zonder dat alles een mooi leven heb. Ik ben dankbaar voor het MAFS-avontuur. Dat betekent niet dat er een volgende ronde komt. Als ze een presentator zoeken voor Camping Life mogen ze me bellen, maar voor liefdesgerelateerde programma’s ben ik niet langer te porren. Van de liefde ga ik nu mijn eigen experiment maken.” En dat is goed gelukt, want Sarath heeft inmiddels een vriendin!
➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep!