Temptation Island is inmiddels al een hele tijd van de buis verdwenen. Menigeen hoopt dat de juicy realityshow ooit terug gaat keren op de buis, maar daar lijkt het – in ieder geval voorlopig – niet op. Dat vertelt RTL-baas Peter van der Vorst in een groot interview met De Volkskrant.
‘Niet meer van deze tijd’
“Temptation is wereldwijd een van de snelstgroeiende formats, maar wij hebben nu besloten er niet mee door te gaan. Je mag het randje opzoeken, maar Temptation Island vind ik niet meer van deze tijd. Ik heb zelf altijd al een dubbel gevoel bij dat programma gehad, omdat mensen hun relatie in de waagschaal stellen”, aldus Van der Vorst.
Paradise Hotel
“Je begint als stel aan dat programma en je kunt zonder relatie naar buiten komen. De impact die dat heeft, kunnen mensen niet voldoende inschatten.” Ondertussen zendt RTL wél Paradise Hotel, waarin het het doel van de deelnemers is om de ander verliefd op hem/haar te laten worden, puur voor de centen, uit. “Klopt. Maar niemand wordt gedwongen. Iedereen doet mee uit volle overtuiging”, benadrukt Van der Vorst tot slot.
➡ Niets missen van Temptation Island? Volg deze Temptation Island Facebook-groep!